SAMI Czechia

V České republice má instruktorský tým, který vyučuje umění SAMI vysokou kvalitu.  Té instruktoři dosáhli především díky intenzivnímu výcviku celého mixu bojových umění, dlouholeté praxí v ozbrojených složkách a intenzivní formě spolupráce se školou SAMI, kam významnou měrou přispěli svými zkušenostmi, radami a poznatky z reálného prostředí. 

 

Instruktorský tým

V České republice se některým ze systémů školy SAMI zabývá celá řada instruktorů, kteří působí na jednotlivých pobočkách. SAMI Czechia má oficiální zastoupení na centrále v Brně, kde momentálně praktikují a aktivně vedou tréninky dva z nejvýše technicky postavených instruktorů Marian Komrska - hlavní instruktor a Marian Cintula, kteří dosáhli mistrovských stupňů. Díky tomu máte  jedinečnou možnost se s tímto systémem nejenom seznámit, ale i rychle si osvojit pokročilé techniky a to v porovnání se zahraničím i za nadstandardně nižší náklady. Instruktoři v Brně jsou známi svojí rychlostí, tvrdostí a technickou vyspělostí.

Marian Komrska

Hlavní instruktor SAMI Czechia, který zastřešuje veškeré aktivity školy SAMI v České republice. Působí na centrále v Brně. Vede tréninky a je hlavní organizátor všech akcí a seminářů.

Marian Komrska Hlavní instruktor SAMI

Absolvent Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého, certifikovaný cvičitel sebeobrany s akreditací MŠMT ČR, který dosáhl nejvyšší úrovně v řadě stylů SAMI (Self Defense and Martial Arts Institute). Jmenovitě je expertem na boj s nožem (Knife Fighting Concept) a špinavý pouliční box Panantukan Concept. Současně má za sebou dlouholetou praxi v ozbrojených složkách.  Dále je instruktorem v následujících systémech SAMI: KAPAP Concept, EBC, SDS Concept.

Fotogalerie Marian Komrska

Fotogalerie Marian Cintula

Marian Cintula

Instruktor SAMI Czechia, který dlouhá léta spolupracuje s hlavním trenérem. Metodicky pomáhá s vedením tréninků i organizací seminářů. Působí na pobočce v Brně.

Specialista na bojová umění s dlouholetou praxí v ozbrojených složkách, který dosáhl značně pokročilé úrovně v řadě systémech SAMI. Basic Instruktor Knife Fighting Concept (Level 6 – Black Belt), Panantukan Concept Level3, Certifikovaný instruktor ASP, Instruktor ESP, Instruktor SDS (Self Defense Stick) Level 1, KAPAP Concept Level 2, Study Group Leader.

Lenka Krejčířová

První ženská instruktorka SAMI Czechia. Metodicky pomáhá s vedením tréninků i organizací seminářů. Působí na pobočce v Brně. Dlouhá léta se aktivně zabývala vrcholovým sportem, kondičními cviky a fitness a do tréninku kromě ženského elementu přináší i důraz na fyzičku.

Je jednou z mála žen, které dosáhly i některého z vyšších stupňů v systémech SAMI.  Nejvyšší úrovně dosáhla v oblasti Knife Fighting Concept, kde získala 4 level a současně postavení Study Group Leader. Dále se věnuje Panantukan Conceptu a KAPAP Conceptu.

Fotogalerie Lenka Krejčířová

Další instruktoři SAMI Czechia

České Budějovice

SAMI České Budějovice - Jindřich Petřík

Mgr. Jindřich Petřík

Advanced  Krav Maga Concept Instruktor Level 3. Krav Maga Civil, Kids, Women, V.I.P Protection a Law Enforcement Instructor. Cvičitel sebeobrany dle MŠMT, Instruktor ESP pro teleskopický obušek (civil i ozbrojené složky), Instruktor první pomoci a střelecké přípravy. 

Znojmo

SAMI Znojmo - Petr Zahrádecký

Petr Zahrádecký

Advanced  Krav Maga Concept Instruktor Level 3. Krav Maga Civil, Kids, Women, V.I.P Protection a Law Enforcement Instructor.  Cvičitel sebeobrany dle MŠMT, Instruktor ESP pro teleskopický obušek (civil i ozbrojené složky),  Instruktor PČR od roku 2010.

Liberecko

Pavel Fill 

Advanced Krav Maga Concept Instruktor level 4. Krav Maga Civil, Kids, Women, V.I.P Protection a Law Enforcement Instructor. Cvičitel sebeobrany dle MŠMT, Instruktor ESP pro teleskopický obušek (civil i ozbrojené složky).Certifikovaný mentální coach.

Most

SAMI Most - Jan Kopač

Jan Kopač 

Od roku 2007 ve služebním poměru v hodnost nprap. Instruktor PČR, dlouhodobě se zabývající především uměním Krav Maga.

Mladoboleslavsko

SAMI Mladoboleslavsko - Petr Mazal

Ing. Petr Mazal, MBA

Krav Maga Expert level 2. Krav Maga Civil, Kids, Women, Combat a Fighting, Safe Tranportation a CQB. Trenér Boxu III třídy. Cvičitel sebeobrany dle MŠMT, Instruktor ESP pro teleskopický obušek, obranný sprej a Kubotan a řady dalších. Certifikovaný mentální coach, trenér fitness a poradce pro výživu.

Karlovarsko

SAMI Karlovarsko - Josef Miskolczi

Josef Miskolczi

Advanced  Krav Maga Concept Instruktor Level 5. Krav Maga Civil, Kids, Women, V.I.P Protection. Cvičitel sebeobrany dle MŠMT, Instruktor ESP pro teleskopický obušek.

Ostrava

SAMI Ostrava - Tomáš Tesař

Mgr. Tomáš Tesař, MBA

Krav Maga Civil, Kids, Safe Tranportation a CQB. Conflict Comunication. Cvičitel sebeobrany dle MŠMT, Instruktor ESP pro teleskopický obušek a příslušenství ESP. Certifikovaný mentální coach.

 

Kontakt

Bauerova 321/5
603 00 Brno-střed – Pisárky
okres Brno-město, Jihomoravský kraj, Česko
Tel: +420 604 356 593
Email: info@samiczechia.cz

Sledujte nás

© Copyright SAMI Czechia