SAMI Czechia

V České republice má instruktorský tým, který vyučuje umění SAMI vysokou kvalitu.  Té instruktoři dosáhli především díky intenzivnímu výcviku celého mixu bojových umění, dlouholeté praxí v ozbrojených složkách a intenzivní formě spolupráce se školou SAMI, kam významnou měrou přispěli svými zkušenostmi, radami a poznatky z reálného prostředí. 

 

Instruktorský tým

V České republice se některým ze systémů školy SAMI zabývá celá řada instruktorů, kteří působí na jednotlivých pobočkách. SAMI Czechia má oficiální zastoupení na centrále v Brně, kde momentálně praktikují a aktivně vedou tréninky dva z nejvýše technicky postavených instruktorů Marian Komrska - hlavní instruktor a Marian Cintula, kteří dosáhli mistrovských stupňů. Díky tomu máte  jedinečnou možnost se s tímto systémem nejenom seznámit, ale i rychle si osvojit pokročilé techniky a to v porovnání se zahraničím i za nadstandardně nižší náklady. Instruktoři v Brně jsou známi svojí rychlostí, tvrdostí a technickou vyspělostí.

Marian Komrska

Hlavní instruktor SAMI Czechia, který zastřešuje veškeré aktivity školy SAMI v České republice. Působí na centrále v Brně. Vede tréninky a je hlavní organizátor všech akcí a seminářů.

Marian Komrska Hlavní instruktor SAMI

Absolvent Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého, certifikovaný cvičitel sebeobrany s akreditací MŠMT ČR, který dosáhl nejvyšší úrovně v řadě stylů SAMI (Self Defense and Martial Arts Institute). Jmenovitě je expertem na boj s nožem (Knife Fighting Concept) a špinavý pouliční box Panantukan Concept. Současně má za sebou dlouholetou praxi v ozbrojených složkách.  Dále je instruktorem v následujících systémech SAMI: KAPAP Concept, EBC, SDS Concept.

Fotogalerie Marian Komrska

Fotogalerie Marian Cintula

Marian Cintula

Instruktor SAMI Czechia, který dlouhá léta spolupracuje s hlavním trenérem. Metodicky pomáhá s vedením tréninků i organizací seminářů. Působí na pobočce v Brně.

Specialista na bojová umění s dlouholetou praxí v ozbrojených složkách, který dosáhl značně pokročilé úrovně v řadě systémech SAMI. Basic Instruktor Knife Fighting Concept (Level 6 – Black Belt), Panantukan Concept Level3, Certifikovaný instruktor ASP, Instruktor ESP, Instruktor SDS (Self Defense Stick) Level 1, KAPAP Concept Level 2, Study Group Leader.

Kontakt

Bauerova 321/5
603 00 Brno-střed – Pisárky
okres Brno-město, Jihomoravský kraj, Česko
Tel: +420 604 356 593
Email: info@samiczechia.cz

Sledujte nás

© Copyright SAMI Czechia